Bebe Rexha shfaqet tejet tërheqëse

  • A.P /
  • 22 May 2022 - 09:51
Bebe Rexha shfaqet tejet tërheqëse

Këngëtarja e njohur shqiptare, Bebe Rexha, ka tash e sa kohë që nuk ka sjell diçka të re për fansat e saj.

Ajo megjithatë po tregohet herë pas here aktive në rrjetet sociale, duke ndarë me ta fotografi dhe video të ndryshme nga përditshmëria e saj.

Së fundmi, 32-vjeçarja publikoi në llogarinë e saj zyrtare në Instagram disa fotografi të reja, ku shfaqej mjaft atraktive në Hollywood.

Ajo ka pozuar me një bluzë të bardhë të markës “J’adore”, kombinuar me një palë xhinse të kaltra.

Flokët e saj bionde të lëna në valë të lirshme e bënin bukuroshen e hitit “I’m a mess”, të dukej edhe më joshëse në këto fotografi.

Image


(Kosova Sot Online)