Vjosa Emini e 'kall*' Zvicrën

  • A.P /
  • 22 May 2022 - 14:00
Vjosa Emini e 'kall*' Zvicrën

Këngëtarja e njohur nga Prishtina Vjosa Emini këtë fundjavë ka kënduar për bashkatdhetarët në një nga diskotekat e njohura të Zvicrës, shkruan gazeta "Kosova Sot Online".

Në një video të postuara në llogarinë e saj sociale, qartazi duket se Vjosa e ka kallë atmosferën.

Andaj jo më kot Vjoses nuk po i ndalen ftesat për kënduar.


Shikoni dhe binduni...

(Kosova Sot Online)