Çfarë po e lidh Romeon me Lorin?

  • A.P /
  • 23 May 2022 - 16:26
Çfarë po e lidh Romeon me Lorin?

Nëpër rrjete sociale që një kohë të gjatë ndjekësit kanë aluduar për një lidhje të mundshme mes Lori Hoxhës dhe aktorit, Romeo Veshaj.

Lori është mjaft e kujdesshme ndaj pamjes së saj e sidomos detajeve, kur bie fjala tek aksesorët nuk i heq nga vetja. Në anën tjetër, aktori duket mjaft i fiksuar pas aksesorëve.

Por, ajo që bie në sy është se Romeo dhe Lori mbajnë të njëjtën unazë në dorë.

Image
Image

(Kosova Sot Online)