Tuna po shkëlqen në foton e fundit

  • A.P /
  • 23 May 2022 - 18:12
Tuna po shkëlqen në foton e fundit

Edhe pse e angazhuar në skenën muzikore, ajo përkushtimin ndaj familjes nuk e ndal.

Pozat e ndryshme me fëmijët janë pjesa më e rëndësishme për Tunën.

Mirëpo kësaj here Tuna ka zgjedhur të pozoj vet.

E veshur në mënyrë unike dhe e rregulluar me shumë kujdes, Tuna po shkëlqen në pamje.

Image

(Kosova Sot Online)