Ja kush po e shoqëron Taynen në Zvicër

  • A.P /
  • 23 May 2022 - 19:29
Ja kush po e shoqëron Taynen në Zvicër

Reperja dhe këngëtarja Tayna, që kohëve të fundit është shumë e angazhuar, është fotografuar nën shoqërinë e një djali në Gjenevë të Zvicrës

Tayna gjatë vikendit që lamë pas është parë e angazhuar në një koncert atje, por më vonë ajo është parë duke e shijuar një pasdite të këndshme në njërin prej restoranteve në Gjenevë të Zvicrës

Në disa fotografi dhe në një video që po shihet në rrjetet sociale, reperja prizerenase është në shoqërinë e një djali.

Deri me tani nuk dihet a është ai ndonjë anëtarë i ekipes së saj apo ndonjë njohje e re e reperes.

Reperja shihet së është duke e shijuar këtë dalje, kurse vazhdimisht në media mohon të flet për jetën e saj private. 

Image

(Kosova Sot Online)