Pasi u nda nga Afrona - Blero paralajmëron...

  • A.P /
  • 23 May 2022 - 20:47
Pasi u nda nga Afrona - Blero paralajmëron...

Teksa mediat kanë vërshuar me lajme së Blero është ndarë nga gruaja e dytë, Blero ka vazhduar me rutinën e tij të përditshme të postimeve të fotografive në Story të Instagramit

Blero është kthyer në mediat shqiptare për përfoljet e tij për ndarje nga gruaja e tij e dytë, modelja dhe influencierja e rrjeteve sociale, Afrona Dika.

“Edhe pak merr fund pritja. Gjëra të mëdha do të vinë”, ka qenë postimi i fundit i Bleros bashkë me një profil në instagram me nofkën itsme.markofficial.

Ky sigurisht është ndonjë paralajmërim i Bleros për ndonjë këngë të re.

(Kosova Sot Online)