Ky ndryshim Kejvinën e bënë të duket e mahnitshme

  • A.P /
  • 24 May 2022 - 14:51
Ky ndryshim Kejvinën e bënë të duket e mahnitshme

Kejvina Kthjella shpeshherë bënë ndryshime në paraqitjen e saj.

Gjithmonë e bukur, por ajo tek vetja gjen gjithmonë diçka tek vetja për të ndryshuar e për tu dukur edhe më bukur.

Ajo ka ndryshuar stilin e flokëve dhe i ka bërë krejtësisht të bardha.

Imazhet tregojnë më së miri se sa e bukur dhe sa shumë po i shkon ky ndryshim.

Image


(Kosova Sot Online)