Dua Lipa vjen me një tjetër bashkëpunim

  • A.P /
  • 25 May 2022 - 16:49
Dua Lipa vjen me një tjetër bashkëpunim

Këngëtarja shqiptare, Dua Lipa, ka bërë të ditur se të premtën do të publikohet kënga në bashkëpunim me këngëtarin Calvin Harris “Potion”.

Kanë kaluar katër vjet që nga koha kur Calvin Harris dhe Dua Lipa publikuan këngën e tyre të bukur të verës 2018 “One Kiss”, dhe dyshja po bashkohen sërish për një tjetër bashkëpunim.

Harris, përmes një video të publikuar në llogarinë zyrtare në “TikTok”, ka njoftuar mënyrën se si erdhi te bashkëpunimi dhe tha se do të publikohet të premten.

Mediat e huaja kanë raportuar se në këtë këngë mund të jetë edhe ndonjë këngëtar tjetër. 


(Kosova Sot Online)