Konfirmohet bashkëpunimi i Shkurtes, Norës dhe Bardhit

  • G.G /
  • 23 June 2022 - 11:47
Konfirmohet bashkëpunimi i Shkurtes, Norës dhe Bardhit

Shkurte Gashi dhe Nora Istrefin po i bën bashkë Bardhi në një projekt muzikor

Kjo këngë mes tre artistëve është paraparë për sezonin e nxehtë të verës.

Disa javë pas raportimit, bashkëpunimi është zyrtarizuar.

Kanë qenë menaxhmentet e artistëve ata që e kanë vulosur bashkimin e forcave duke e paralajmëruar projektin nën mbishkrimin “vjen së shpejti”.

Datë nuk ka ende mirëpo besohet që nuk do të vonohet shumë. Gjithçka vjen së shpejti!

(Kosova Sot Online)