Dafina shfaqet pa grim në plazh

  • G.G /
  • 28 June 2022 - 10:26
Dafina shfaqet pa grim në plazh

Këngëtarja Dafina Zeqiri ka zgjedhur që vikendin që lamë pas ta kalojë më ndryshe

Këngëtarja është parë pa grim në plazh teksa ka pozuar disa fotografi në Instagram.

“E kom ni tu thon “Pasha Dafinën””, ka shkruar ajo.

Kujtojmë se më 9 qershor Dafina dhe Kida lansuan këngën “Luje belin”, këngë e cila ka më shumë së 7.1 milionë klikime në youtube. 

(Kosova Sot Onlne)