'Hajde në atdhe' thojnë Miranda dhe Albani në këngën e re

  • A.P /
  • 29 June 2022 - 18:15
'Hajde në atdhe' thojnë Miranda dhe Albani në këngën e re

Ylli i muzikës shqipe Miranda Hashani ka publikuar këngën e saj më të re, shkruan gazeta "Kosova Sot Online".

Hashani kësaj radhe i ka befasuar fansat me një duet.

"Hajde në atdhe" mban titullin kënga e cila vjen me interpretim të shkëlqyer nga Miranda dhe Albani.

Premierë: "Hajde në atdhe" 

 

Dëgjim të këndshëm

(Kosova Sot Online)