Reja e Sali Berishës: S’bëj dot pushime, çmimet janë 3-fishuar

  • G.G /
  • 07 July 2022 - 13:06
Reja e Sali Berishës: S’bëj dot pushime, çmimet janë 3-fishuar

Armina Mevlani, në studion e “Goca dhe Gra” teksa po diskutohej për shtrenjtimin e pushimeve këtë verë, tha se edhe ajo e ka ndjerë krizën.

Mevlani tha se tek vendet që ka shkuar në vitet e tjera me pushime, këtë vit nuk mund t’i frekuentojë, pasi çmimet janë tre-fishuar.

“Ja unë përshembull te vendet që kam shkuar gjithmonë, nuk shkoj dot, janë shtrenjtuar me tre-fish çmimet”, tha Armina në “Goca dhe Gra”.

(Kosova Sot Online)