Në këtë veshjë lëkurë Kida po duket si ‘loqkë’

  • G.G /
  • 01 August 2022 - 23:16
Në këtë veshjë lëkurë Kida po duket si ‘loqkë’

Kida vazhdon të jetë ndër këngëtaret me të preferuara të publikut.

Ajo përpos talentit nihet edhe për stilin unik që ka.

Këngëtarja ka ndarë sot një imazh të ri.

Veshur në një kostum lëkure këngëtarja po duket tejet atraktive dhe tërheqëse.

(Kosova Sot Online)