Bora e bën “namin”, del me xhinse të zbërthyera

  • G.G /
  • 06 August 2022 - 11:14
Bora e bën “namin”, del me xhinse të zbërthyera

Bora Zemani, vazhdon të jetë emër shumë i komentuar me javët e fundit.

Që kur ajo prezantoi emisionin e dashurisë Përputhen, ajo gjithmonë ishte në qendër të vëmendjes.

Por historia e saj me Donald Veshajn, e bëri atë njërin nga personazhet më të kilikuara dhe shumë të përfolur.

Tani, ajo duket se po i shijon pushimet sepse shepsh po poston foto nga përditshmëria e saj. E një gjest të pahijshëm ajo ka bërë së fundmi, ku ka dalë me xhinse të zbërthyera.

(Kosova Sot Online)