Kështu tingëllon kënga e Gilit e kënduar nga Tayna

  • G.G /
  • 11 August 2022 - 10:44
Kështu tingëllon kënga e Gilit e kënduar nga Tayna

Gili është në skenë prej një jete dhe shumë breza janë rritur nën ritmet e këngëve të saj.

Edhe reperja Tayna nuk ka pasur ku ti ikë frymës dhe repertorit muzikor të barbie kukullas së estrades, Gilit.

Në një storie, Tayna shihet duke e kënduar një këngë të Gilit, gjegjësisht hitin e saj “Edhe pa ty u knaqa”.

Me sa duket kjo këngë dhe posaqërisht kjo frazë, ka shkuar si dedikim për dikë.

https://www.kosovarja-ks.com/wp-content/uploads/2022/08/gili.official-2022-08-10-10_08_49.mp4?_=1

(Kosova Sot Online)