Fifi del me dimija në koncert

  • G.G /
  • 12 August 2022 - 09:28
Fifi del me dimija në koncert

Këngëtares së njohur kosovare, i është dashur shpesh ta modifikoj stilin për shkak të shtimit ose humbjes në peshë.

Fifi, gjithmonë është shfaqur para publikut e veshur pak më ndryshe dhe e grimuar rëndshëm.

Këngëtarja, në një nga mbrëmjet e fundit muzikore, është shfaqur e veshur me një palë pantallona që ngjajnë në dimija.

Juve si po ju duken?

(Kosova Sot Online)