Luana “çmend” fansat, super e nxehtë në bikine

  • G.G /
  • 15 August 2022 - 11:03
Luana “çmend” fansat, super e nxehtë në bikine

Moderatorja e këngëtarja e njohur, Luana Vjollca, ka nisur pushimet verore.

Kësaj radhe ka vendosur të “arratiset” për një vend bregdetar në Itali.

Bukuroshja në Instagram ka ndarë tri imazhe në bikine ku u shfaq seksi dhe në top formë.

“Parajsë mesdhetare”, ishte mbishkrimi i postimit me të cilin joshi miliona ndjekës.

(Kosova Sot Online)