Çfarë po paralajmëron Era Istrefi?

  • G.G /
  • 15 August 2022 - 09:29
Çfarë po paralajmëron Era Istrefi?

Këngëtarja Era Istrefi njihet për hitet e saj.

Ajo kohëve të fundit nuk ka munguar me prurje të reja, shkruan Kosova Sot Online.

Me anë të një postimi në instastory ajo njoftoi ndjekësit e saj që po rikthehet edhe më fuqishëm dhe se po punon natë e ditë.

"Nga mëngjesi në pasdite”, shkroi ajo në postimin e saj të ri në Instastory.

(Kosova Sot Online)