Pamje nga shtëpia luksoze e Teuta Selimit

  • G.G /
  • 20 August 2022 - 11:20
Pamje nga shtëpia luksoze e Teuta Selimit

Këngëtarja e njohur Teuta Selimi dhe bashkëshorti i saj Patri Neziri, janë mjaftë të angazhuar në fushën e muzikës.

Ata, vitet e fundit janë kthyer për të jetuar në Kosovë, në shtëpinë e tyre.

Familja prej katër anëtarësh, janë mjaftë të lumtur, ani pse kanë pak kohë në dispozicion për tu parë e qëndruar së bashku

Siç kuptojmë, çifti janë duke u marrë me shtëpinë e re, që është gjithashtu me pishinë të jashtme.

Shiko foton:

(Kosova Sot Online)