Vajza e Albërie Hadërgjonaj më s*ksi se kurrë

  • G.G /
  • 20 August 2022 - 12:37
Vajza e Albërie Hadërgjonaj më s*ksi se kurrë

Anxhelina Hadërgjonaj ka disa kohë që nuk është shumë aktive në media apo me prezantime muzikore,shkruan Kosova Sot Online.

Por ajo gjen mënyra për të tërhequr vëmendjen e publikut, dhe ketë e bën përmes Instagramit.

Së fundmi ka postuar një foto ku duket mjaft seksi me gjoksin e ekspozuar e veshur me fustan të kuq.

(Kosova Sot Online)