Larg nga jeta e instagramit, kështu duket fytyra e vërtetë e Arjolës

  • G.G /
  • 03 September 2022 - 14:29
Larg nga jeta e instagramit, kështu duket fytyra e vërtetë e Arjolës

Arjola Demiri, është padyshim emri më i lakuar këtë vit, pjesëmarrja e saj në formatin e Big Brother Albania Vip, bëri bujë të madhe.

Pasi aty u zbuluan shumë detaje nga jeta e aktores.

Arjola doli fituese nga ai program, pasi produksioni ia dhuroi një banesë për të dhe fëmijët e saj. Por, aktorja së fundmi është përfolur edhe për pamjen e saj.

Ajo është akuzuar shumë për përdorim të fotoshopit, e kjo duket se është e drejtë, pasi shikoni si duket fytyra e vërtetë e Arjolës.

(Kosova Sot Online)