Flet reja e Sali Berishës: Nuk fle dot pa burrë!

  • G.G /
  • 15 September 2022 - 10:50
Flet reja e Sali Berishës: Nuk fle dot pa burrë!

Armina Mevlani mbetet një nga vajzat më tërheqëse të ekraneve dhe në rrjete.

Ajo spikat edhe për lirshmërinë e mendimeve.

Mevlani është një nga moderatoret e ‘Goca dhe Gra’.

Armina ka folur edhe për raportet me bashkëshortin e saj Shkëlzen Berisha.

Armina Mevlani: Nuk fle dot pa burrin. Edhe ai më thotë kur s’je ti as unë nuk fle dot… Flasim me kamera, e kështu.

(Kosova Sot Online)