Enca vë në fokus format trupore në fustan të shkurtër

  • G.G /
  • 15 September 2022 - 14:50
Enca vë në fokus format trupore në fustan të shkurtër

Këngëtarja e njohur nga Shqipëria, Enca po vazhdon të shijojë pushimet verore.

Enca ka ardhur joshëse në një imazh ku në fokus ka vendosur linjat e saj trupore për të cilat komentohet çdo herë.

“Karamele e kriposur”, ka shkruar Enca në mbishkrimin e postimit në të cilin bashkëngjiti edhe një video të ambientit ku po qëndron.

Ndryshe, këngëtarja ka kohë që nuk ka lansuar një projekt muzikore dhe as nuk ka qenë e pranishme me koncerte gjatë këtij viti.

(Kosova Sot Online)