'inati' kënga më e re nga Hekurani dhe Anna

  • A.P /
  • 28 September 2022 - 18:02
'inati'  kënga më e re nga Hekurani dhe Anna

Pas suksesit me këngën "Fajet" të lansuar muaj më parë, shkruan gazeta "Kosova Sot Online".

Dy këngëtarët e njohur të estradës Hekuran Krasniqi dhe Anna kanë publikuar këngën e tyre në duet.

 

"Inati" mban titullin kënga e cila vjen me interpretim të shkëlqyer nga dyshja në fjalë.

Premierë "Inati: nga Hekki dhe Anna

Dëgjim të këndshëm

 

(Kosova Sot Online)