Postimet e fundit të Era Istrefit dhe Don Xhonit bëjnë lëmsh rrjetin

  • A.P /
  • 28 September 2022 - 16:40
Postimet e fundit të Era Istrefit dhe Don Xhonit bëjnë lëmsh rrjetin

Bënë “namin” me videon virale duke u përqafuar në Prishtinë, por më pas u konfirmua se Era Istrefi dhe Don Xhoni do të publikojnë një bashkëpunim dhe kjo ishte arsyeja e takimit të tyre.

 

Era dhe Don Xhoni kanë lajmëruar përmes një postimi në Instagram se do të sjellin një bashkëpunim së bashku, që do të publikohet të enjten në orën 23:59.

Mirëpo ata kanë nisur të bëjnë deklarata të papritura rreth njëri-tjetrit, që në dukje janë pjesë nga kënga e tyre e re.

Era Istrefi publikoi në Instastory foton me Don Xhonin krahas së cilësh shkruan: “E dua se është bandit.”

Image

(Kosova Sot Online)