Thjesht dhe bukur – si Dua

  • G.G /
  • 05 October 2022 - 08:33
Thjesht dhe bukur – si Dua

Dua Lipa ka treguar bukurinë e saj natyrale teksa është shfaqur e veshur thjesht me një xhaketë të kuqe dhe xhinse të kaltra, teksa ka ecur rrugëve të Londrës

Dua Lipa ka treguar bukurinë e saj natyrale me një pamje të zakonshme në një dalje në Londër gjatë ditës së sotme.

Dua është shfaqur ndryshe dhe këto foto vinë pasi ajo u përfol për një lidhje të re dashurie.

Këngëtarja 27 vjeçare duket tërësisht “cool” me xhaketën e saj të kuqe të çelur të cilën ajo e ka kombinuar me xhinse dhe atlete të bardha.

Ajo po ashtu ka treguar bukurinë e saj natyrale pasi që nuk ka pasur të vënë makeup derisa ka shikuar telefonin gjatë ecjes në rrugë. 

(Kosova Sot Online)