Nora Istrefi nëna beqare më e dëshiruar në Kosovë

  • G.G /
  • 05 October 2022 - 09:41
Nora Istrefi nëna beqare më e dëshiruar në Kosovë

Nora Istrefi është këngëtarja e hiteve, që së fundi ka ardh me këngën me titull “Ciao”.

Ylli i muzikës është shfaqur në formë të shkëlqyer në të gjjtha skenat e videoklipit të ri, ku ka vazhuar ti ekspozoj linjat ideale.

Këngëtarja, që është vetëm dhe tashmë nënë beqare e një vajze, si gjithmonë merr vëmendje për parqitjet e saj.

Nora, po vazhdon të jetoj në Prishtinë dhe më në fund kanë ndaluar thashethemet rreth jetës së saj private.

(Kosova Sot Online)