Ryva habitë të gjithë me fustanin e veçantë që ajo ka veshur

  • E.K /
  • 05 October 2022 - 11:37
Ryva habitë të gjithë me fustanin e veçantë që ajo  ka veshur

Ryva Kajtazi, është njëra nga personazhet më të dashura për publikun.

Ani pse ka kohë të gjatë në skenë si këngëtare dhe aktore, Ryva kohëve të fundit ka qenë më aktive në rrjetet sociale.

Madje, sezonin veror ajo ishte njëra nga këngëtaret live më të kërkuara në dasma dhe ahengje.

Ajo se fundmi po merr pjesë në një seria vendo.

Ryva ka publikuar një foto ku shfaqet e veshur me fustan të gjatë e me dizajnë unik.

Në këtë veshje ajo po duket një zonjë e rëndë. 

(Kosova Sot Online)