Rina pa grim dhe vetëm në robdishan

  • G.G /
  • 06 October 2022 - 11:11
Rina pa grim dhe vetëm në robdishan

Rina Balaj pas ndarjes nga i dashuri,  ka kaluar disa ditë të mira pushimi në Afrikë.

Ajo nga atje solli imazhe të shumta ku u shfaq tepër tërheqëse.

Së fundi ajo pozoi nga banjo ku shfaqet pa grim dhe vetëm në robdishan ku pa dyshim se Rina po duket shumë joshëse.

(Kosova Sot Online)