Edona Llalloshi morri vëmendjen me fustanin e hapur

  • G.G /
  • 08 October 2022 - 09:11
Edona Llalloshi morri vëmendjen me fustanin e hapur

Edona Llalloshi njihet për zërin dhe stilin e saj unik që ka.

Ajo gjithmonë paraqitet mjaftë elegante .

Por së fundi Edona ka postuar një fotografi ndryshe nga herat tjera .

Me fustan të bardhë ajo ka zbuluar këmbën por e rrezikonte ta shfaqte pjesën intime.

(Kosova Sot Online)