Melinda i bën vetes dhuratën super luksoze

  • G.G /
  • 10 October 2022 - 08:40
Melinda i bën vetes dhuratën super luksoze

Reperja e njohur, Melinda di të jetë gjithnjë në qendër të vëmendjes. Ajo komentohet shpesh për format trupore por edhe për këngët që publikon për fansat e saj.

Mirëpo, së fundmi, Melinda ka vendosur të llastojë veten e saj. Ajo ka blerë një makinë super lukzose të cilën e ka shpërndarë edhe në rrjetin social Instagram.

Si ju duket surpriza e reperes per veten e saj?

Pas publikimit të këngës më të re nga Tayna, në të cilën ajo thumbonte reperen Melinda, ka ardhur me heret edhe reagimi nga kjo e fundit.

Në disa postime në Instastory, Melinda tha se katër vite më parë kur ajo u bë pjesë e tregut, koleget filluan të dukeshin ndryshe dhe të bëhen si ajo.

“Më duket shumë për të qeshur. Në 2018 e gjithë estrada shqiptare u duk ndryshe, dhe ende sot 2022 po duken të gjithë si unë. A keni shkuar tek doktorët me foton time apo çfarë ka ndodhur. E vërteta është e vërteta, mos u prekni vetëm shikoni fotot para dhe pas do e shikoni se ku e kam fjalën. Sepse unë jam më realja këtu”- u shpreh Melinda.

Ajo nuk ka përmendur emra konkretë, por fansat dyshojnë se bëhet fjalë konkretisht për Taynën.

(Kosova Sot Online)