Tri motrat Behluli shkëlqyen me paraqitjen në dasmën e vëllaut

  • A.P /
  • 10 October 2022 - 20:55
Tri motrat Behluli shkëlqyen me paraqitjen në dasmën e vëllaut

Edhe pse sot është ditë e hënë, dasma e djait të këngëtares së njohur Shkurte Fejza vijon të komentohet në media, shkruan gazeta "Kosova Sot Online".

Publiku pati rastin t'i shikojë disa nga fytyrat e njohura publike, të cilët ishin të ftuar.

 

Mihrije Braha, Miranda Hashani, Remzie Osmani, Gili Berani, Vjollca Buqaj, Violeta Kukaj, ishin vetëm disa nga emrat që ishin prezent dhe u prononcuan për media.

Megjithatë me paraqitjen e tyre shkëlqyen edhe tri motrat Behluli: Gresa, Besiana, Agnesa.

 

Këngëtarja e njohur Gresa Behluli përveqse këndoj u kujdes edhe për mbarëvajtjen e dasmës, pra kishte përgjegjësi mbi supe.

Me këtë rast  motrat shkrepën një foto kujtim nga dasma e vëllaut të tyre të dashur Arbër Behlulit.

Image

 

(Kosova Sot Online)