Rita mbresëlënëse në Australi

  • G.G /
  • 11 October 2022 - 09:50
Rita mbresëlënëse në Australi

Rita Ora ka treguar belin e saj të hollë teksa ka bërë fotografi në prapaskenë para paraqitjes së saj në Botërorin e Femrave në Rugby

Ajo ka kënduar para takimit të titanëve në mes të Australisë dhe Zelandës së Re në Botërorin e Femrave që u zhvillua në Auckland të shtunën.

Rita Ora ka ngritur temperaturat nga kjo paraqitje të dielën duke i postuar fotot që bëri në prapaskenë në Instagram.

Këngëtarja 31 vjeçare shfaqi belin e saj të hole ku kishte të veshura të brendshme të cilat i kombinoi me një kostum elegant. 

(Kosova Sot Online)