Dua Lipa ndan një mesazh të ëmbël

  • a.p /
  • 23 November 2022 - 22:58
Dua Lipa ndan një mesazh të ëmbël

Dua Lipa ishte e kënaqur me kalimin e fundjavës së saj duke performuar me Elton John në turneun e tij të fundit në SHBA në stadiumin Dodger të L.A, shkruan gazeta "Kosova Sot Online".

 

“Për mikun tim më magjik @eltonjohn faleminderit që e mbajtët gjallë ëndrrën!!!”  shkroi ajo.

“Ishte një nder, një privilegj dhe një gëzim të ndaja skenën me ju mbrëmë në shfaqjen tuaj të fundit në Stadiumin Dodgers. Faleminderit për gjithçka, përgjithmonë dhe gjithmonë. Unë të dua!!! 

Image

(Kosova Sot Online)