Ronela Hajati: Zemra ime duhet të flasë

  • A.P /
  • 24 November 2022 - 19:45
Ronela Hajati: Zemra ime duhet të flasë

Ronela Hajati është ndër këngëtaret shqiptare më aktive në rrjetet sociale, shkruan gazeta "Kosova Sot Online".

Së fundmi ajo është adresuar me një kërkesë...

 

“Dhe po. Unë iu them jo të gjitha intervistave derisa t’i përfundoj të gjitha projektet që kam në kokë. Zemra ime duhet të flasë për gjërat që njerëzit duhet të dinë.”, ka shkruar ndër të tjera ajo.

Image

(Kosova Sot Online)