Shkurte Gashi shtatzënë për herë të dytë

  • E.K /
  • 12 December 2022 - 09:34
Shkurte Gashi shtatzënë për herë të dytë

Këngëtarja e dashur dhe e njohur, Shkurte Gashi, është shtatzënë për herë të dytë, raporton “Kosova Sot Online”.

Në emisonin “Zemër Luana”, një ndër të ftuarit ka qenë Bardhi, i cili bashkërisht me menaxherin e tij Jetmir Agaj dhe producentin Çelik Lipa.

Teksa ka dalë fotoja e Shkurte Gashit, menaxheri i Bardhit, Jetmiri ka vendosur të tregojë një sekret të saj. Ai është shprehur se këngëtarja e njohur, Shkurte Gashi është shtatzënë sërish.

Shkurte Gashi ka një djalë, siç shihet familja e saj po rritet duke u shtuar me një anëtar të ri në familje.

(Kosova Sot Online)