“Vazhdo të buzëqeshesh”, Afrona Dika tregon...

  • E.K /
  • 08 February 2023 - 12:47
“Vazhdo të buzëqeshesh”, Afrona Dika tregon...

Afrona Dika, mbetet një prej femrave më të bukura shqiptare, shkruan “Kosova Sot Online”.

Afrona shquhet, për thjeshtësinë dhe për natytalitetin e saj.

Dika ka postuar një fotografi, ku është shfaqur e lumtur dhe mjaft e buzëqeshur.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Afrona Dika (@afronadika)

(Kosova Sot Online)