Kjo është supriza që e pret Luiz Ejllin të shtunën

  • a.p /
  • 17 March 2023 - 22:10
Kjo është supriza që e pret Luiz Ejllin të shtunën

Kjo e shtunë në "Big Brother Albania VIP" do të jetë spektakël në vete, shkruan gazeta "Kosova Sot Online".

Njëri nga tre banorët: Luiz, Armaldo, Kristi do të largohet nga shtëpia pasi janë në televotim.


Derisa ish-fituesi i Big Brother Canada,  Kevin Jacobs do t’i bëjë një surprizë Luiz Ejllit brenda shtëpisë së BBV. 

Kevin Jacobs është nisur për në Shqipëri për një surprizë për Luizin.


Kevin mësoi përmes rrjeteve sociale për përmendjen e emrit të tij në Tiranë, pasi Luizi zbuloi se kishte ndjekur strategjinë e tij për të çuar në televotim tre banorë të martën e kaluar, duke futur në kurth Armaldon dhe Kristin e duke shkelur rregullin e lojës.

Image

(Kosova Sot Online)