Arta Nitaj: Urime Ramazani të gjithë motrave dhe vëllezërve

  • E.K /
  • 23 March 2023 - 09:12
Arta Nitaj: Urime Ramazani të gjithë motrave dhe vëllezërve

Sot ka filluar muaji i shenjtë i Ramazanit, ku besimtarët myslimanë kanë filluar agjërimin, shkruan “Kosova Sot Online”.

Aktorja, Arta Nitaj, në Instagram u ka uruar të gjithë besimtarëve myslimanë Ramazanin.

“Urime Ramazani të gjithë motrave dhe vëllezërve të cilët nga nesër hyjnë në muajin e Ramazanit”, ka shkruar Nitaj.

(Kosova Sot Online)