A do të flet Kiara me Efin pas daljes nga 'BB VIP 2'?

  • A.P /
  • 26 March 2023 - 15:56
A do të flet Kiara me Efin pas daljes nga  'BB VIP 2'?

Pasi produksioni i shfaqi një video, u duk se pati një krisje mes miqësinë së Kiarës dhe Efit, shkruan gazeta "Kosova Sot Online".

Kiara sot tha se “nuk ka diçka për të sqaruar” me ish-konkurrenten e “Për’puthen” dhe se marrëdhënia e tyre do vijojë.

 

“Po flisnim në përgjithësi, folëm shumë pak. Nuk patëm mundësi të flisnim gjatë, por nuk ka gjë për të sqaruar. Sigurisht që marrëdhënia jonë do vazhdojë”– tha Kiara.

Moderatorja u pyet gjithashtu për karrierën e saj dhe në emisionin që ka në plan të moderojë, por nuk dha detaje.

“Do ta zbuloj në vazhdimësi se ku do jem dhe çfarë do moderoj”– tha Kiara.


(Kosova Sot Online)