Alketa shfaqet duke e puthur në buzë djalin e saj

  • E.K /
  • 27 March 2023 - 13:09
Alketa shfaqet duke e puthur në buzë djalin e saj

Moderatorja e njohur, Alketa Vejsiu, e ruan mjaft mirë jetën e saj private, përcjell “Kosova Sot Online”.

Alketa gjithmonë i mban larg syrit të publikut dhe mediatik familjen e saj.

Së fundimi, Alketa ka postuar një fotografi me djalin e saj, Lionelin.

Ajo është shfaqur duke e puthur në buzë djalin e saj.

(Kosova Sot Online)