Olta e pranon: Për Luizin kam afeksion

  • A.P /
  • 27 March 2023 - 16:55
Olta e pranon: Për Luizin kam afeksion

Se për Luiz Ejllin ka afeksion, e ka pranuar hapur, Olta Gixhari, shkruan gazeta "Kosova Sot Online".

Këtë ndjenë ajo e shprehu gjatë një bisede që  pati me Dean.

 

Olta: Mbase me ne i hahet muhabeti, pse është keq që të qëndrojë me ne? Dhe me ty ka qëndruar.

Dea:Ne na hahet muhabeti të gjithëve me njëri-tjetrin.

Olta: Po pra he, kështu që mos i shiko gjërat kështu.

Olta: E di si i thashë Gertit unë, kur zihesh, pastaj qesh dhe përqafoheni dhe me Fotininë jo. I thashë ore kam 91 ditë.

Dea: Këto nuk kuptojnë fare.

Olta: Jo se nuk kuptojnë se janë të rinj, po nuk po kuptojnë dinamikën. Ia thashë troç: unë për Luizin kam afeksion.

(Kosova Sot Online)