Olta: Jam 'mërzitë' shumë që ka ik Kiara

  • A.P /
  • 27 March 2023 - 19:33
Olta: Jam 'mërzitë' shumë që ka ik Kiara

Disa nga banorët e shtëpisë, i ka prekur largimi i Kiarës, shkruan gazeta "Kosova Sot Online".

Nga Luizi pritej një lloj trishtimi, por nga Olta jo. Pasi kjo e fundit, e ka kërkuar me ngulm daljen e Kiarën nga shtëpia.

 

Duke biseduar me Dean në tualet, Olta u përlot dhe tha se nuk ia kishte marrë mendja që do mërzitej kaq shumë për daljen e Kiarës.

Ajo shtoi se me të u afrua shumë brenda shtëpisë dhe i tha Deas se tani do të “sulmoi” Luizin.

Olta i tha Deas të përgatitet, sepse sot ka një strategji, duke nënkuptuar që do krijoi debat.

Pjesë nga biseda

Olta: E di që jam mërzit shumë që ka ik Kiara

Dea: E di edhe ne jemi mërzitur shumë

Olta: Jo jo, unë e ndjej shumë pvr zotin

Dea: Edhe unë dje kur po i pastroja komodinën mu mbushën syt me lot, por si thash gjë njeriu se do më thonin hipokrite

Olta: Edhe unë nuk mund ta shpreh se do më thonë, se dija që do më mungonte Kiara kaq shumë


(Kosova Sot Online)