Noizy merr një vendim të papritur

  • A.P /
  • 17 April 2023 - 15:39
Noizy merr një vendim të papritur

Konfliktin me Kleviol Ahmetin – Cllevion, reperi nga Shqipëria, Noizy, ka sqaruar një herë e mirë, shkruan gazeta "Kosova Sot Online".

 

E gjitha kjo pas padisë që bëri një ditë më parë për përndjekje të vazhdueshme ndaj tij dhe të familjarëve të tij.

Me anë të një postimi të gjatë në rrjete sociale, ai theksoi se Cllevio ka disa vite që e ka sharë vazhdimisht, ofenduar e madje edhe kërcënuar.

Image

(Kosova Sot Online)