Antigona sot feston, bashkëshorti e uron: Gëzuar ditëlindjen

  • A.P /
  • 15 May 2023 - 18:42
Antigona sot feston, bashkëshorti e uron: Gëzuar ditëlindjen

Antigona Rustolli dikur ishte një nga këngëtaret më të njohura, shkruan gazeta "Kosova Sot Online".

Këngëtarja sot feston ditëlindjen, andaj ka pranuar urime nga njerëzit më të afërt të saj, kolegë, miqë e familjarë.

 


Me këtë rast e ka uruar edhe bashkëshorti i saj Edi.

"Gëzuar ditëlindjen gruaja dhe nëna më e mrekullueshme në botë! Në këtë ditë të veçantë, ne duam që ju të dini se sa shumë ju duam dhe vlerësojmë. Ti na e bën jetën shumë më të ndritshme me të qeshurën, mirësinë dhe ngrohtësinë tënde. Ti je ngjitësi që mban familjen tonë të bashkuar, dhe ne jemi të bekuar që të kemi në jetën tonë. Nderkohe qe festojme edhe nje vit te jetes tende, te urojme gjithe lumturine dhe gezimin qe zemra jote deshiron. Uroj që dita juaj të jetë e mbushur me të qeshura, dashuri dhe të gjitha gjërat tuaja të preferuara. Të duam aq sa nuk mund ta shprehin me fjalë. Gëzuar ditëlindjen, DASHURI!
Anuar, Arman, Ikra, Hira and Edi", ka shkruar ai.

Image

(Kosova Sot Online)