Noizy dhe Stresi publikojnë bashkëpunimin “Medalioni”

  • E.K /
  • 20 May 2023 - 17:18
Noizy dhe Stresi publikojnë bashkëpunimin “Medalioni”

Dy këngëtarët e njohur, Noizy dhe Stresi dje kanë publikuar bashkëpunimin e tyre më të ri, shkruan “Kosova Sot Online”.

Kënga e tyre titullohet “Medalioni “.

Kjo këngë është mirëpritur mjaft mirë nga fansat e dyshes.

Brenda 17 orëve kjo këngë ka marrur një milion klikime në “Youtube”.

(Kosova Sot Online)