Luizi dhe Kiara të ftuar special në një dasëm

  • A.P /
  • 22 May 2023 - 14:32
Luizi dhe Kiara të ftuar special në një dasëm

Një nga eventet më të komentuara të ditës në Shqipëri, është dasma e vajzës së politikanit dhe biznesmenti Tom Doshi me djalin e biznesmenit Geront Çela, shkruan gazeta "Kosova Sot Online".

 

 

Briana dhe Bruno u martuan në një ceremoni madhështore mes shumë trëndafilave dhe luleve.

Të ftuar special në dasmë ishin dhe çifti Luiz - Kiara, pasi Luizi ka marrëdhënie miqësore me familjen Doshi.

Luizi ishte veshur me një kostum smoking të zi, ndërsa Kiara me një fustan saten të kuq, që të dy shkëlqenin.

"Lum si Kiara" ka shkruar Luizi.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Luiz Ejlli (@itsluizejlli)

(Kosova Sot Online)