Në shtëpinë e Gazit dhe Vlorës sot ka festë

  • A.P /
  • 24 May 2023 - 16:20
Në shtëpinë e Gazit dhe Vlorës sot ka festë

Kjo e mërkurë për këngëtaren e njohur Vlora Kastrati - Shala dhe bashkëshortin e saj Gazmend Shala është ditë feste, shkruan gazeta "Kosova Sot Online".

 

Pikërisht sot vjaza e tyre Viola, feston ditëlindjen dhe mbush 16 pranvera.

Me këtë rast urimet dhe dhuratat e prindërve për të bijën nuk kanë të ndalur....

Familja Shala tash e sa vite jetojnë dhe veprojnë në Gjermani.

Image
Image
Image


(Kosova Sot Online)