Roberti: Norën e kam shoqe dhe gjithmonë do e kem shoqe

  • E.K /
  • 10 June 2023 - 11:33
Roberti: Norën e kam shoqe dhe gjithmonë do e kem shoqe

Këngëtari, Robert Berisha, ka qenë i ftuar në emisionin simpatik të fëmijëve “Në kurthin e Piter Pan”, përcjell “Kosova Sot Online”.

Roberti në këtë emision ka treguar gjëra personale dhe profesionale nga jeta e tij.

Roberti foli edhe për Nora Istrefin dhe raportin e saj, pas pyetjes që e bëri një fëmijë në këtë emision.

Enia: ”Po ti e ke shoqe akoma Norën?”

Robert Berisha: ”Po e kam shoqe dhe gjithmonë do e kem shoqe.”

(Kosova Sot Online)