Noizy gati për koncert

  • A.P /
  • 04 August 2023 - 16:04
Noizy gati për koncert

Në sheshin e Tiranës, sonte do të mbahet koncerti i shumë pritur i Noizyt “Alpha Show”, transmeton gazeta “Kosova Sot Online”.

 

Në koncert sonte do marrin pjesë edhe shumë emra të njohur të estradës shqiptare muzikore, si dhe këngëtar të huaj.

Image


(Kosova Sot Online)